Kategorie

Odběr novinek

Informace

Agentprovokatér.cz

www.delfinus.cz

Působíme na trhu v oblasti služeb a práce s klienty již déle jak 20 let. Náš internetový obchod Delfinus je navržen tak, aby uspokojil každého, kdo na jeho stránky zavítá.

Zařizujete si nové bydlení nebo uvažujete o změně stávajícího? U nás si vyberete ze širokého sortimentu nábytku, bytových a koupelnových doplňků i dekorací.

Nebo uvažujete jak strávit Váš víkend, prázdniny či dovolenou? Neváhejte navštívit sekci volného času, kde naleznete mnoho různých zábavních potřeb pro Vás i pro Vaše děti.

A nebo raději aktivně odpočíváte? V tom případě pro Vás máme připraveno mnoho sportovního vybavení z odvětví míčových her, vodních sportů, fitness, lyžování či bruslení. Součástí je také sportovní výživa.

Pokud máte zahradu, tak Vás nabídka zahradního sortimentu jistě potěší. Zde si můžete objednat zahradní nábytek, zahradní techniku a zahradní doplňky, jako jsou slunečníky, bazény, kašny a skleníky.

Většinu nabízeného zboží máme skladem, tudíž jsme schopni okamžité expedice a vše můžete mít doma již do dvou dnů od objednání.

Věříme, že budete spokojeni s nákupem u nás, že Vám nakupování bude přinášet radost a že se k nám budete stále vracet.

Za e-shop tým Mgr. Ilona Mendroková a Adéla Mendroková.